Pakiet spa – pomysł na prezent

spa na prezent

Zbliżają się urodziny bliskiej ci osoby, a ty nie masz dla niej prezentu? Świetnym rozwiązaniem może się okazać voucher do SPA. Każda przedstawicielka płci pięknej z pewnością doceni ten gest i z radością skorzysta z oferty wellness. Weekend w SPA to idealny czas dla dwojga.

Specjalnie wybrany pakiet SPA, może się okazać wspaniałym pomysłem na prezent niezależnie tak naprawdę od wieku i płci osoby obdarowanej. Pobyt w miejscu pełnym relaksu może się okazać idealną chwilą do odpoczynku i wytchnienia.

masaz w spa

Prezent dla dwojga

Pobyt w SPA to marznie nie jednej kobiety, która szczególnie chce zadbać o swoje ciało oraz cerę. Zestaw masaży o różnorakich zastosowaniach staną się dla niej wyjątkowym podarunkiem, o którym od dawna marzyła. Pakiet do SPA to znakomity prezent na okazje takie jak Dzień Kobiet czy Dzień Matki. Vouchery do SPA nie rzadko wybierane są również w ramach Walentynek lub szczególnej rocznicy. Weekend we dwoje w romantycznym nastroju to cudowna niespodzianka dla drugiej połówki.

pobyt w spa dla dwojga

Jakie są najpopularniejsze rodzaje masaży, które czekają na ciebie w pakiecie SPA?

  • Masaż relaksacyjny – stosowany przede wszystkim w przypadku usunięcia napięcia mięśni. Delikatny rodzaj masażu, który pozwala odprężyć całe ciało i wejść w stan głębokiego relaksu.
  • Masaż gorącymi kamieniami – masaż wykonywany za pomocą gorących kamieni, które redukują stres, napięcie, zapewniają poprawę psychofizyczną organizmu.
  • Masaż bańkami chińskimi – intensywny masaż, polegający na modulacji ciała i redukcji cellulitu, wykonywany za pomocą gumowej bańki chińskiej.
  • Masaż czekoladowy – rodzaj masażu wykonywany z wykorzystaniem czekolady, wykazuje działanie: relaksujące, uspokajające, poprawiające nastrój, poprawiające elastyczność skóry itp.
  • Masaż tajski – jest to rodzaj głębokiego masażu, polega on na sekwencji technik połączenia akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka.

 

Przeżyj niezapomniane chwile i daj radość drugiej osobie. Nie ma lepszego prezentu jak podarunek odpoczynku i zdrowia!