Kosmetyki inspirowane medycyną estetyczną

Kosmetyki marki QMS w Polsce
QMS Medicosmetics to inspirowane medycyną estetyczną formuły kosmetyczne, od ponad 30 lat uwielbiane są przez kobiety na całym świecie. To marka, która prowadzi innych, a nie za nimi podąża. W końcu jest dostępna na polskim rynku.

QMS Medicosmetics

Założycielem marki jest dr med.Erich Schulte, uznany niemiecki traumatolog i chirurg plastyczny. Od początku wizją doktora nie była tylko produkcja szeregu produktów kosmetycznych, ale zaprojektowanie kompletnego systemu odmładzającej pielęgnacji skóry, łączącego rewolucyjne techniki z najwyższej jakości składnikami.

Pracując w dziedzinie chirurgii urazowej w Niemczech, Dr Schulte wierzył, że jeśli uda mu się ponownie wprowadzić kolagen w głąb naskórka, to poprawi tym samym elastyczność i wygląd skóry. Dzięki współpracy ze środowiskiem naukowców odkrył odpowiednią technikę ponownego miejscowego wprowadzenia naturalnych rozpuszczalnych kolagenów i przyspieszenia regeneracji skóry. Ten proces wzbogacania kolagenu stał się podstawą QMS Medicosmetics i jest uznawany do dziś za jedną z najbardziej kultowych innowacji w branży kosmetycznej.

Kolageny marki QMS medicosmetics

Misja - czym marka QMS się wyróżnia

Naukowe podejście do pielęgnacji skóry o chirurgicznych korzeniach, uwielbiane przez lekarzy na całym świecie ze względu na wyjątkowe rezultaty.

Filozofia QMS opiera się na 5 filarach: redukowanie oznak starzenia się skóry, wszechstronne wykorzystanie kolagenu w kosmetykach, personalizacja zabiegów, niemieckie standardy doskonałości i natychmiastowe wyniki.

Podstawą formuł QMS jest innowacyjny kompleks kolagenu i kwasu hialuronowego Neotech A15®, który zapewnia skórze głębokie nawilżenie i sprawia, że wygląda młodziej. Oprócz tego w formułach kosmetyków znajdują się peptydy zawierające Matrixyl 3000®, znane jako matrikiny, które pomagają redukować zmarszczki oraz poprawiać elastyczność i jędrność skóry.

To połączenie nauki i innowacyjnych technologi tworzy prawdziwie zorientowaną na wyniki linię produktów i zabiegów do pielęgnacji skóry, która zbiera entuzjastyczne recenzje od wszystkich, którzy mieli okazję jej doświadczyć.

Wysokiej jakości kosmetyki dla kobiet

Wiodące linie / zabiegi

Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki jest Collagen System, rewolucyjny system pielęgnacji twarzy, który rozwiązuje podstawową przyczynę starzenia się skóry związaną z utratą kolagenu i brakiem odpowiedniego jej nawilżenia. Ten wyjątkowy zestaw łączy w sobie serum kolagenowe na dzień i serum kolagenowe na noc, zawierające 70% naturalnych, rozpuszczalnych kolagenów i trzy masy cząsteczkowe kwasu hialuronowego z aktywnym eksfoliantem 11%, wysoce skutecznym systemem peelingującym, opartym na różnych kwasach owocowych i enzymach. Do dziś, ten rewolucyjny system odmładzający jest nadal jednym z naszych bestsellerów.

Obecność na rynku beauty

Ponad 700 lokalizacji premium na całym świecie. W Polsce dostępna na www.qmsmedicosmetics.pl

  • Burj Al Arab (Dubaj, ZEA)
  • So/ Sotogrande (Andaluzja, Hiszpania)
  • JW Mariott Resort & Spa (Wenecja, Włochy)
  • MandarinOrientalHotel (Bankok, Tajlandia)
  • Liberty / Harrods (Londyn, Wielka Brytania)
  • KADWE (Berlin, Niemcy)
Zabiegi kosmetykami QMS

QMS Medicosmetics - Nauka. Nie cuda.