Odpoczynek w Kotlinie Kłodzkiej – odwiedzamy Hotel Spa Medical Dwór Elizy

Spa Dwór Elizy w Kotlinie Kłodzkiej

Każdemu należy się relaks i odpoczynek. Strudzeni codziennością, szukamy miejsc, w których będziemy mogli się wyciszyć i zapomnieć choć na chwilę o prozie życia. Kotlina Kłodzka to niezwykły rejon Polski, co potwierdzi każdy, kto odwiedził go choć raz.

Spa w zaciszu natury

Górskie krajobrazy, cudowne pejzaże, rwące potoki i szlaki nawołujące do pieszych wędrówek – za to właśnie turyści kochają tę okolicę. Tym zaś, którzy lubią odwiedzać ciekawe miejsca – Kotlina Kłodzka proponuje liczne Zamki i Pałace, których nie brakuje w tamtym rejonie naszego kraju. Kiedy już nacieszysz oczy tym, co wokół z przyjemnością odpoczniesz w cenionym przez swoich Gości Hotelu Spa Dwór Elizy. Dlaczego właśnie tam? Ośrodek ten położony jest w cichej i wyjątkowo spokojnej okolicy, z dala od zgiełku, hałasu i wszystkiego tego, przed czym chcesz chwilowo się schować. To właśnie tam, z powodzeniem zrelaksujesz swoje ciało, a zmęczona głowa zapomni o problemach i szybkim, stresującym życiu.

Odkryj różne rodzaje relaksu

Co do zaproponowania ma Dwór Elizy? Przede wszystkim to przepiękny hotel, który dba o swoich Gości z najwyższą starannością. Do dyspozycji odwiedzających jest ponad pięćdziesiąt luksusowych apartamentów. To, co przyciąga bywalców stale tu wracających to przede wszystkim wysokiej klasy zabiegi i masaże relaksacyjne, które kochają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Do najchętniej wybieranych przez Gości zabiegów należy regeneracyjny peeling ciała wspomagany relaksacyjnym masażem. Panie często korzystają z zabiegów na twarz – H2 Pell (oczyszczanie wodorowe + infuzja tlenowa + zabieg anty-aging + masaż głowicą „zimny młotek”).

Liczne zabiegi proponowane przez Dwór Elizy mają na celu przywrócenie równowagi fizycznej i psychicznej. Elektroterapia, laseroterapia, sollux, kąpiele z hydromasażem, okłady z borowiny – to tylko niektóre propozycje, które sprawiają, że Goście czują się wyjątkowo wypoczęci.

Po zabiegu, udać się można do niezwykle klimatycznego pomieszczenia, w którym mieści się basen. Wyjątkowość tego miejsca polega na tym, że znajduje się on w przeszklonym pomieszczeniu, dzięki czemu podczas relaksu w basenie, Goście Dworu Elizy mogą cieszyć swoje oczy wyjątkowym widokiem na las. Po kąpieli w hotelowym basenie, swoje samopoczucie można dodatkowo poprawić podczas wizyty w saunie. Dwór Elizy oferuje saunę suchą i parową, z której każdy może skorzystać w dowolnym momencie swojego pobytu. Ci, którzy kochają aktywny wypoczynek, ucieszą się na widok nowocześnie urządzonej sali fitness, gdzie mogą poprawić swoją kondycję.

Dwór Elizy to unikalne miejsce dla każdego

Spa Dwór Elizy to wyjątkowe miejsce dla każdego. Nie tylko panie skorzystają tu z atrakcyjnych ofert zdrowotno-pielęgnacyjnych. Hotel proponuje także ciekawe zabiegi przeznaczone dla mężczyzn – Caviar Power, Skin Power O2, Hyaluronic Super Hydration – a także szeroką gamę masaży relaksacyjnych. To wszystko sprawia, że Dwór Elizy do doskonały pomysł na weekend we dwoje. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla swojej partnerki, czy swojego partnera – Dwór Elizy proponuje vouchery Spa, z których ucieszy się każdy obdarowany. To odpowiednie miejsce na letni wypoczynek dla tych, którzy kochają góry oraz tych, którzy chcą delektować się ciszą i spokojem. Zrób prezent swoim najbliższym i zabierz ich do Spa Dwór Elizy.