Hotele SPA w województwie zachodniopomorskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Lubisz odwiedzać inne miasta w Polsce? Z pewnością spodoba Ci się w Szczecinie, który słynie z pasztecików szczecińskich, Wałów Chrobrego i z najstarszego kina Pionier 1907 na świecie, które powstało w 1909 roku i funkcjonuje nieprzerwanie do dziś. To w Szczecinie znajduje się aż 15 parków, w których można odetchnąć po ciężkich tygodniach. Hotele ze SPA w zachodniopomorskim, które wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie to również odpowiednie miejsca na odpoczynek we dwoje lub z rodziną. Dzięki nim zaplanujesz kilka dni wolnego od codziennych obowiązków i zwiedzisz najciekawsze zabytki, które są dostępne w okolicy.

  Co warto zobaczyć?

  Wybierając się w te okolice warto rozpocząć zwiedzanie od wizyty w Skansenie Słowian i Wikingów w Wolinie. Ruiny Kościoła w Trzęsaczu to miejsce odpowiednie dla pasjonatów historii i dawnej architektury. Jednym z najbardziej malowniczych miejsc w tym regionie jest Woliński Park Narodowy, który powstał w 1960 roku. Powierzchnia parku obejmuje ponad 10 tysięcy hektarów. Z pewnością po całodniowym spacerze po parku zapragniesz odpocząć w komfortowo urządzonym pokoju hotelowym.

  Najważniejsze atrakcje województwa zachodniopomorskiego

  Jeśli będziesz odwiedzał ten region i masz kilka dni wolnego na swobodne zwiedzanie okolicy to warto zacząć od Muzeum Wału Pomorskiego i II Wojny Światowej. Przy okazji możesz sprawdzić Bastion Panzer w Kołobrzegu, czyli Centrum Atrakcji Wojskowych. Jeśli wybierasz się z rodziną na wakacje i szukasz ciekawych miejsc do odwiedzenia to zdecydowanie dobrym wyborem będzie wizyta w Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. To tu, w jednym miejscu masz okazję na własne oczy zobaczyć wygląd zabytków polskiego wybrzeża! Na terenie Parku każdy znajdzie coś dla siebie: najmłodsi będą mogli pobawić się na placu zabaw, a dorośli dowiedzą się wielu ciekawostek o atrakcjach w parku. Nie można przejść obojętnie wobec Skansenu Morskiego w Kołobrzegu czy Latarni Morskiej w Świnoujściu.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie zachodniopomorskim