Hotele SPA na Śląsku

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Odwiedzasz Śląsk po raz pierwszy lub kolejny? Zastanawiasz się od czego rozpocząć zwiedzanie? Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga to miejsce dla fascynatów ciekawostek i dla tych, którzy są głodni doświadczeń. Kolejne miejsce, które możesz zwiedzić to Góry Sokole. Obowiązkowe do odwiedzenia przez każdego, kto lubi niesamowite, górskie widoki, ciekawostki i przepiękne fotografie. Kto by nie chciał zobaczyć na własne oczy charakterystycznej białej skały z krzyżem na szczycie? W tym województwie nie brakuje pięknych bukowych lasów, które  w towarzystwie wapiennych skał, zwalają z nóg. Kolejnym przystankiem może być Pałac Kawalera i wyjątkowy park w Świerklańcu.

  Czego warto doświadczyć na Śląsku?

  Jeśli planujesz pobyt na Śląsku, najpierw sprawdź jakie hotele ze SPA w śląskim warto wybrać dla siebie i swojej rodziny. Przygotowaliśmy najstaranniej wyselekcjonowane propozycje, które ułatwią Ci zaplanowanie podróży i odpoczynek. Zastanawiasz się co jeszcze czeka na Ciebie do odkrycia? To urokliwy i niepowtarzalny Pałac w Pszczynie i park pałacowy. Pobyt w tym miejscu to prawdziwa gratka dla fanów architektury i zabytkowych wnętrz. Klasztor Jasnogórski to miejsce słynące z wielu pielgrzymek, którego historia sięga XIII wieku. Znajduje się tu słynna barokowa Bazylika i Kaplica Matki Bożej. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na odpoczynek na terenie województwa śląskiego to na pewno warto sprawdzić Złoty Potok.

  Najważniejsze atrakcje w okolicy - co warto zobaczyć?

  To wyjątkowa Barania Góra i źródła Wisły, które można podziwiać bez końca! To również Beskid Żywiecki i Hala Rysianka, czyli miejsca, które są piękne nie tylko o świcie. Co jeszcze możesz zobaczyć na Śląsku? To jedyna w swoim rodzaju Kopalnia Guido i Główna Kluczowa Sztolnia Dziedziczna. To tu znajduje się mnóstwo cennych obiektów przemysłowych, a sama kopalnia powstała w 1855 roku. Fascynująca może być również wycieczka po śląskich osiedlach robotniczych. To świetne atrakcje, które z roku na rok przyciągają coraz więcej turystów. Przynależą do Szlaku Zabytków Techniki. W dzielnicy Rokitnica znajdziesz aż ctery stalowe domy.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie śląskim