Hotele SPA w województwie małopolskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Lubisz aktywne spędzanie wolnego czasu? Małopolska skrywa wiele ciekawych miejsc, których na pewno nie zapomnisz. Podróż warto rozpocząć od Krakowa. Krakowski Rynek z urzekającymi Sukiennicami, Wieżą Ratuszową i Kościołem Mariackim to moc niezapomnianych wrażeń. Będąc w Krakowie warto zwiedzić dokładnie Zamek Królewski i Katedrę oraz Podziemia Rynku, w których kryje się wiele tajemnic. Jeśli podczas każdej podróży wakacyjnej czy weekendowej szukasz nowych doświadczeń to te zyskasz w Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie. A po intensywnych wrażeniach na wycieczce warto spędzić kilka dni na basenie. Z myślą o Twoich potrzebach wyselekcjonowaliśmy najlepsze hotele ze SPA w małopolskim. Wszystko po to, aby energia Cię nie opuszczała i chęć dalszego zwiedzania okolicy.

  Intensywny relaks w Małopolsce

  Zastanawiasz się, gdzie jeszcze się wybrać z rodziną? W Małopolsce znajdziesz moc prawdziwych atrakcji! To przede wszystkim wyjątkowa Kopalnia soli w Wieliczce, która znajduje się tylko 10 kilometrów drogi od Krakowa tuż przy trasie E 40. Co ciekawe, to jeden z najbardziej znanych polskich obiektów turystycznych na całym świecie. Znajdują się tu podziemne przejścia o łącznej długości 300 kilometrów! Będąc w Wieliczce możesz zobaczyć również Zamek Żupny w Wieliczce i Kopalnię soli w Bochni. Jeśli planujesz rodzinną wycieczkę, sprawdź koniecznie jakie atrakcje czekają na Ciebie w Inwałdzie. To m.in zaskakujący Park Miniatur i Dinolandia.

  Co jeszcze warto zwiedzić?

  Małopolska to nie tylko Kraków. To również enigmatyczny zamek w Niedzicy i Czorsztynie. Prawdziwa gratka dla miłośników historycznych ciekawostek i wspaniałych fotografii. Fani adrenaliny mogą zafundować sobie spływ Dunajcem lub wybrać się na cały dzień do Energylandii w Zatorze. Na koniec można odpocząć nad Jeziorem Czorsztyńskim lub zaplanować kilkudniowy pobyt w Pieninach. Małopolska ma wiele atrakcji i ciekawych miejsc, które jeszcze czekają na odkrycie.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie małopolskim