Hotele SPA w województwie wielkopolskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Wielkopolska słynie z wielu malowniczych miejsc. To nie tylko Poznań ze swoją urokliwą starówką, poznańskimi koziołkami i smacznymi rogalami marcińskimi. Co musisz koniecznie zobaczyć, gdy zatrzymasz się na kilka dni w pobliżu? Urokliwym miejscem jest Zamek w Gołuchowie, który powstał w XVI wieku i który zdecydowanie warto dokładnie zwiedzić. Ponadto, jeśli lubisz rogale marcińskie to nie może Cię zabraknąć w prawdziwym Rogalowym Muzeum w Poznaniu, w którym można na własne oczy poznać tajniki produkcji rogali świętomarcińskich i poznać najważniejsze legendy o ich powstawaniu.

  Co zwiedzać w Wielkopolsce?

  W tym województwie znajdziesz aż 45 muzeów specjalistycznych, więc na pewno nie zabraknie Ci miejsc do odwiedzenia podczas wakacji. Przede wszystkim zaplanuj wizytę w Muzeum-Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera i Parowozowni w Wolsztynie. W Poznaniu znajdziesz Muzeum Instrumentów Muzycznych, w którym można zapoznać się z historią polskiej muzyki oraz odkryć najciekawsze instrumenty. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie okolicy to zdecydowanie kolejnym punktem do zobaczenia powinno być Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w Gnieźnie. Dla miłośników muzyki rockowej również znajdzie się coś ciekawego. W Spichlerzu Polskiego Rocka w Jarocinie można spędzić przyjemnie czas, spróbować wyjątkowych lokalnych piw, a zarazem posłuchać dobrej muzyki. Co jeszcze na Ciebie czeka? To Pałac w Antoninie i Zamek w Kórniku, w których znajdziesz wiele ciekawostek i tajemnic.

  Odpręż głowę na urlopie!

  Nie wiesz gdzie się zatrzymać, aby spędzić kilka intensywnych dni w Wielkopolsce i odwiedzić najciekawsze miejsca? Mamy dla Ciebie starannie wybrane hotele ze SPA w wielkopolskim. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz swój hotel spośród kilkunastu propozycji do wyboru! Zrelaksuj się w hotelowym SPA, skorzystaj z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, aby zyskać nową energię do zwiedzania tego rejonu.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie wielkopolskim