Hotele SPA w województwie warmińsko-mazurskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Mazury… Cud natury! Planujesz odpocząć nad jeziorem i podziwiać naturę? Tu znajdziesz wiele okazji do wyciszenia, poznania przyrody i uprawiania sportów! Jeśli marzysz o błogim i komfortowym odpoczynku dokładnie tak, jak lubisz to zdecydowanie warto sprawdzić jakie hotele ze SPA w warmińsko-mazurskim wybraliśmy dla Ciebie. To właśnie w nich poczujesz się wyjątkowo i nabierzesz sił do dalszego poznawania uroków Krainy Tysiąca Jezior. Odkryj moc relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych dla ciała i spędź miłe chwile z najbliższymi z dala od miejskiego zgiełku!

  Romantyczny pobyt na Mazurach

  Jeśli marzysz o lenistwie nad jeziorem to zdecydowanie dobrym miejscem do takiego odpoczynku będzie Jezioro Śniardwy. To pod względem wielkości największe jezioro w Polsce, które co roku stale przyciąga ogromną ilość turystów. Dla miłośników natury polecamy wizytę nad rzeką Krutynią oraz pełną wrażeń wycieczkę w kajaku. Polecamy także wyprawę nad jezioro Niegocin, którego głębokość to prawie 40 metrów! A jeśli wybierasz się na Mazury z dziećmi to koniecznie odwiedź nowoczesny aquapark Tropikana z wieloma atrakcjami i centrum wellness w Mikołajkach. Wytchnienie po takich atrakcjach na pewno znajdziesz w Parku Dzikich Zwierząt Kadzidłowo im. prof. Benedykta Dybowskiego. Uwielbiasz historyczne miejsca? W Wielkopolsce na pewno możesz poznać historie wielu zamków np. Zamku w Nidzicy, Zamku w Olsztynku, Zamku w Ostródzie oraz Zamku w Lidzbarku Warmińskim.

  Co zobaczyć w warmińsko-mazurskim?

  Ten rejon słynie przede wszystkim z licznych jezior, ale również z Wilczego Szańca, który warto zobaczyć. To również wyjątkowy Kanał Elbląski, który robi niesamowite wrażenie na żywo. Jeśli lubisz historyczne miejsca to Twierdza Boyen z XIX wieku czy Mały Piekarczyk w Elblągu na pewno nie może ujść Twojej uwadze. Co jeszcze możesz zobaczyć podczas kilkudniowego pobytu? To wyjątkowe Mosty w Stańczykach i Pałac w Sorkwitach. W tym regionie na pewno nie będziesz się nudzić i znajdziesz wiele sposobów na miłe i aktywne spędzenie czasu wolnego.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie warmińsko-mazurskim