Hotele SPA w województwie świętokrzyskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Szukasz sposobu, który pozwoli Ci zrelaksować się podczas krótkiego urlopu lub wakacji? Nasze hotele ze SPA w świętokrzyskim to propozycja dla Ciebie! Znajdź w nich miejsce dla swojej rodziny z dziećmi. To propozycja także dla zakochanych, a nawet singli! Jeśli wybierasz się do województwa świętokrzyskiego to warto zacząć zwiedzanie od pobytu w Jaskini Raj. To jest kompleks jaskiń wapiennych oraz muzeum udostępniane dla zwiedzających turystów. Znajduje się tylko 11 kilometrów na wschód od Kielc. Zamek Krzyżtopór w Ujeździe to również bardzo ciekawa atrakcja dla miłośników miejsc historycznych o bogatej historii. Zamek został zbudowany w XVII wieku. Dla miłośników wędrówek, odkrywania i aktywnie spędzanego czasu polecamy wizytę w Łysicy, czyli na najwyższym szczycie Gór Świętokrzyskim oraz w wyjątkowym rezerwacie przyrody. Przy okazji warto zobaczyć też Łysą Górę i wybrać się do Świętokrzyskiego Parku Narodowego.

  Jakie atrakcje turystyczne warto zobaczyć?

  Wybierając się do Świętokrzyskiego Parku Narodowego należy zapamiętać, że to tu znajduje się najwięcej borów jodłowych i buczyn karpackich. To właśnie tutaj jest największe skupisko sarn europejskich, jeleni i dzików w jednym miejscu. Ciekawostką tego miejsca jest aż 66 gatunków ślimaków i 187 gatunków pająków. Tajemnicą specyficznego klimatu tego miejsca są gołoborza, czyli rumowiska skalne. Dla dzieci i dorosłych nie zabraknie atrakcji w JuraParku w Bałtowie. Jeśli lubicie dinozaury to tu możecie podziwiać naturalnej wielkości modele, stajnie i domki letniskowe oraz wiele innych atrakcji.

  Błogi relaks dla ciała i zmysłów

  Po kilku dniach zwiedzania z pewnością docenisz odpoczynek w nowoczesnym i komfortowo urządzonym pokoju hotelowym. A jeśli zapragniesz kolejnych wrażeń wiedz, że zawsze możesz wybrać się do Muzeum Wsi Kieleckiej lub do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno w Kielcach, w których na pewno przeżyjecie wiele miłych chwil. Najmłodsi mogą skorzystać z parku linowego i kina 6D.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie świętokrzyskim