Hotele SPA w województwie pomorskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Chcesz odpocząć kilka dni nad polskim morzem? A może marzysz o czymś bardziej intensywnym z nastawieniem na zwiedzanie okolicznych atrakcji? Niezależnie od tego, w jaki sposób planujesz spędzić wolne chwile – nie zapomnij o atrakcjach województwa pomorskiego! To tu oprócz szumiących fal i przyjemnego piasku pod stopami, czeka na Ciebie moc doświadczeń!

  Co warto zobaczyć na Pomorzu?

  Zanim wyruszysz w podróż i zwiedzisz najważniejsze zabytki sprawdź jakie hotele ze SPA w pomorskim wyselekcjonowaliśmy na naszym portalu z myślą o Tobie. Dzięki temu oszczędzisz czas i wybierzesz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pomorze to coś znacznie więcej niż Gdańsk ze swoją ponad tysiącletnią historią, nowoczesna i zaskakująca Gdynia czy uzdrowiskowy urok Sopotu. To właśnie na Pomorzu odetchniesz od codzienności najświeższym powietrzem w Polsce i doświadczysz spaceru na ruchome wydmy. To tu odkryjesz tajemnice krzyżackiej twierdzy w Malborku i zakochasz się w folklorze Kaszub i Żuław. Niezliczone kilometry piaszczystych plaż czekają na Twoje stopy, a to nie wszystkie atrakcje, których doświadczysz!

  Tyle do odkrycia!

  Jeśli wybierasz się w rodzinną podróż to warto odwiedzić Dinopark w Malborku w którym Twoje dzieci będą mogły poznać mnóstwo ciekawych zwierząt i okazów przyrody. Będąc w Gdańsku nie można zapomnieć o zwiedzeniu Starego Miasta, Westerplatte czy Muzeum II Wojny Światowej. Jakie jeszcze atrakcje turystyczne czekają na Ciebie nad polskim morzem? To przede wszystkim liczne rezerwaty przyrody, mola i parki, w których można zyskać energię do dalszego zwiedzania. Jeśli lubisz wystawy i galerie to koniecznie zaplanuj wycieczkę do Centrum Sztuki Współczesnej w Gdańsku czy Gdyńskim Centrum Filmowym. Dla miłośników muzyki znajdują się takie atrakcje jak Polska Filharmonia Kameralna w Sopocie czy Opera Bałtycka w Gdańsku. Nawet pasjonaci wzornictwa i designu znajdą tu coś dla siebie! Warto odwiedzić Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana S.A” czy Pracownię garncarską rodziny Arkuszyńskich w Polnicy.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie pomorskim