Hotele SPA na Podlasiu

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Jeśli cenisz wypoczynek na łonie natury to koniecznie wybierz się w podróż na Podlasie. To bardzo egzotyczna i niesamowita kraina geograficzna w Polsce. To tu czekają na Ciebie spacery po lesie, inspirujące budowle architektoniczne, liczne cerkwie oraz wyborna, regionalna kuchnia, do której będziesz wracać za każdym razem, gdy ponownie odwiedzisz Podlasie!

  Odpoczynek w rodzinnym gronie

  W tym województwie nie brakuje urokliwych miejsc, które przyciągają turystów z całego świata i pięknie wyglądają na zdjęciach. Do podróży warto dobrze się przygotować, ale najpierw polecamy sprawdzić jakie hotele ze SPA w podlaskim czekają na Ciebie. Po miłej kąpieli w wannie pełnej piany na pewno zapragniesz zwiedzić okolicę. Co zobaczyć w okolicy? To przede wszystkim aż 4 parki narodowe i 3 krajobrazowe. To prawie 2000 pomników przyrody i setki niesamowitych szlaków turystycznych! Przede wszystkim, jeśli wybierasz się w podróż do Białegostoku to musisz odwiedzić Pałac Branickich i bardzo urokliwy Rynek Kościuszki. Warto wziąć udział również w cyklicznych imprezach i wydarzeniach, które odbywają się na Podlasiu np. W Festiwalu Jazzu Tanecznego czy Mistrzostwach Polski w Pływaniu na Byle Czym.

  Zaplanuj z rodziną dokładne zwiedzanie okolicy

  Jeśli planujesz dłuższy pobyt w hotelu i chcesz dokładnie poznać okolicę to warto zacząć od wsi tatarskiej Kruszyniany. To tu czeka na Ciebie prawdziwie tatarska uczta kulinarna oraz najstarszy w Polsce meczet, w którym wysłuchasz historii Tatara. Poznasz jak smakują cebulniki, samsa oraz trybuszoki, a nawet skosztujesz pierekaczewników. Bilet za zwiedzanie wsi kosztuje tylko kilka złotych, ale naprawdę warto tu przyjechać. Kolejnym miejscem jest prywatny zamek „Korona Podlasia”, czyli kamienny kasztel w Siemiatyczach, który został zbudowany własnoręcznie przez właściciela, Pana Jurka. Budowa zamku trwała 10 lat! Najbardziej charakterystycznym miejscem na Podlasiu są majestatyczne i imponujące cerkwie prawosławne.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie podlaskim