Hotele SPA w województwie podkarpackim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Czujesz przemęczenie codziennymi obowiązkami? Masz ochotę się zrelaksować? To znak, że czas na dłuższą przerwę! Odpoczynek z bliskimi w otoczeniu znakomitej przyrody na pewno sprawi, że szybko zyskasz nową energię. Warto zrelaksować się w miejscu o dogodnej lokalizacji, które jest położone w otoczeniu pięknej natury. Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny przygotowaliśmy hotele ze SPA w podkarpackim, w których niczego Ci nie zabraknie. Relaksujące kąpiele, zabiegi pielęgnacyjne i pyszne jedzenie to wszystko czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Wszystko po to, aby ułatwić Ci wybór na krótki urlop lub wczasy.

  Rodzinny odpoczynek nad Soliną

  Co może być piękniejszego od kilkudniowego pobytu nad jeziorem Solińskim? Sprawdź i zdecyduj czy robisz sobie tylko krótką przerwę od codziennych zajęć czy dłuższy, wakacyjny pobyt. Będąc w okolicy nie możesz zapomnieć o odwiedzeniu zapory wodnej w Solinie, która jest udostępniania zwiedzającym. Można zwiedzić dokładnie wnętrze konstrukcji, której wysokość to aż 82 metry i 664 metrów długości! Podczas zwiedzania zapory wewnątrz można zobaczyć na własne oczy turbiny, wirniki, a nawet nastawnię czy ogromne agregaty prądotwórcze! Galeria serwisowa znajduje się 6 metrów pod dnem jeziora Solińskiego!

  Relaks w swoim własnym rytmie

  Co jeszcze warto zobaczyć będąc w pobliżu? Przede wszystkim w Sanoku znajduje się wartościowa Galeria Zdzisława Beksińskiego, który był utalentowanym artystą.
  To prawdziwa uczta dla zmysłów dla każdego miłośnika malarstwa, grafiki, fotografii i rzeźbiarstwa. To również Magurski Park Narodowy, Stare Miasto w Przemyślu, Skansen w Sanoku i Muzeum Historii Bieszczad oraz Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach Dolnych. Podczas zwiedzania tych miejsc na pewno nie będziesz się nudzić, dlatego warto zaplanować aktywne zwiedzanie z rodziną po udanym pobycie w hotelu. Takie atrakcje wymagają czasu, dlatego postaraj się dobrze zaplanować każdy dzień wycieczki.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie podkarpackim