Hotele SPA w województwie opolskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Marzysz o kilku dniach błogiego urlopu? Zrób sobie wolne i wybierz się na Opolszczyznę! To tu czekają na Ciebie atrakcje, które uwiecznisz na zdjęciach. Odwiedź wyjątkowy Zamek w Mosznej i odpocznij nad jeziorem Nyskim. Opolszczyzna jest pełna wielu wyjątkowych miejsc, do których warto się udać. Jeśli planujesz odpoczynek to sprawdź jakie hotele ze SPA w opolskim wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

  Niezwykłe atrakcje turystyczne Opolszczyzny

  Domek Loretański w Głogówku, Rynek w Opolu i jezioro Otmuchowskie to tylko jedne z wielu atrakcji turystycznych czekających na Ciebie na Opolszczyźnie. Będąc w Opolu z pewnością warto odwiedzić ZOO, które powstało w latach trzydziestych XX wieku. To właśnie tu podczas spaceru można podziwiać nietypowe zwierzęta. W Opolu znajduje się Wyspa Pasieki, która bardzo ładnie prezentuje się w nocy. Nieopodal ratusza można podziwiać przepiękne barokowe ołtarze, więc jest to miejsce idealne dla miłośników dawnej architektury. Opole słynie z festiwalu polskiej piosenki, ale to właśnie w tym mieście warto udać się do Muzeum Polskiej Piosenki, aby na własne oczy obejrzeć rękopisy muzyczne, fotografie i najważniejsze plakaty z historii polskiej piosenki. To tu można sprawdzić interesujące foldery festiwalowe czy przyjrzeć się kostiumom. Co jeszcze możesz zobaczyć w tym województwie? Jeśli lubisz odkrywać ciekawe miejsca to Muzeum Wsi Opolskiej na pewno Cię zaintryguje.

  Aktywny odpoczynek dla wszystkich

  Planujesz wakacje lub krótki urlop? Opolszczyzna przyciągnie Cię wieloma atrakcjami i możliwościami aktywnego spędzania czasu. Po relaksującym pobycie w SPA warto zwiedzić takie miejsca jak: Wieża Piastowska w Opolu, Jura Park Krasiejów, Pałac w Turawie czy Zamek Renesansowy w Rogowie Opolskim. Co jeszcze możesz odwiedzić? Wspaniałą Zagrodę Felicji Curyłowej w Zalipiu czy Sanktuarium Świętego Jacka w Opolu. Ponadto to Zamek w Krapkowicach, Park Miniatur Sakralnych w Olszowej czy popularna atrakcja wśród turystów – parowóz w Praszce. To miasto słynie z kulturowego charakteru.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie opolskim