Hotele SPA w województwie lubuskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Lubisz odwiedzać nowe miejsca, które gwarantują ciekawe inspiracje i nowe doświadczenia? Sprawdź, jakie atrakcje turystyczne możesz znaleźć w województwie lubuskim. Jedną z atrakcji w tym województwie jest Park Mużakowski w Łęknicy stworzony przez pruskiego arystokratę. W 2004 roku został wpisany na listę UNESCO. To miejsce słynące z wielu zamków i pałaców.

  Co jeszcze warto zobaczyć?

  Nieprawdopodobnie wyjątkowy Park Narodowy „Ujście Warty”, który powstał w 2001 roku na powierzchni 8 tysięcy hektarów. To właśnie w nim możesz podziwiać chronione gatunki ptaków takie jak: wodniczka czy rybitwa czarna. Rekord w historii parku to obecność jednego dnia ponad 250 tysięcy ptaków. W województwie warto odkryć Szlak Kościołów Drewnianych Regionu Kozła, którego długość to aż 23 kilometry!

  Piękno spokojnych miejsc w zgodzie z naturą

  Jeśli masz ochotę spędzić aktywnie urlop to warto wybrać najlepsze hotele SPA w lubuskim, aby po udanym pobycie zwiedzać okoliczne zabytki i inne ciekawe miejsca. Po relaksującym pobycie w hotelu możesz wybrać się do Geoparku Łuk Mużakowa na terenie dawnej kopalni odkrywkowej. To tu w ubiegłym wieku wydobywano węgiel i iły ceramiczne.

  Wybierając się do Geoparku niejednokrotnie się zachwycisz pięknem tutejszych krajobrazów. Podczas 5-kilometrowego spaceru czekają na Ciebie niesamowite widoki, które warto uwiecznić na zdjęciach. Miejsce to w 2015 roku zdobyło certyfikat UNESCO. Województwo lubuskie słynie z wielu szlachetnych odmian szczepów winogron. W 2007 roku powstał tu Lubuski Szlak Wina i miodu, gdzie można skosztować odmian wina takich jak: Regent, Pinot Noir czy Saint Laurent. Jeśli pragniesz odpocząć w zgodzie z naturą to pobyt nad Jeziorem Sławskim na pewno doda Ci energii. Na jeziorze znajdziesz aż trzy wyspy o ciekawych nazwach: Ptasią Wyspę, Dziką Wyspę i Wyspę Kormoranów, które – jak nie trudno się domyślić – są skupiskiem ptaków. Miejsce to jest również wędkarskim rajem.
   

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie lubuskim