Hotele SPA w województwie lubelskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Interesują Cię hotele ze SPA w lubelskim? Przygotowaliśmy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane oferty hoteli ze spa. Zrób sobie kilka dni przerwy od codziennych obowiązków i odkryj to, co Lubelszczyzna ma w sobie najlepszego!

  Co warto zobaczyć w województwie lubelskim?

  Poczuj nagły przypływ energii podczas spaceru w Roztoczańskim Parku Narodowym, w którym będziesz mógł rozkoszować się ciszą i niezwykłością natury. Obszar parku to aż 90 % lasów. To tu znajduje się niezwykła hodowla koników polskich. Co ciekawe, zwierzęta żyją tutaj swobodnie, bez ingerencji człowieka. Nakarm zmysły naturalnym śpiewem ptaków w Poleskim Parku Narodowym. Wybierz się w podróż na weekend lub dłużej do Kazimierza Dolnego. Odkryj piękno kamiennych uliczek i zabytków miasta, a także zachwycający Wąwóz Korzeniowy Dół. To właśnie tutaj możesz wziąć udział w wielu bezpłatnych wydarzeniach organizowanych latem np. festiwalach filmowych.

  Wybierz się na rodzinny spacer do Zagrody Guciów i odwiedź ZOO w Zamościu. W Krasnymstawie możesz odwiedzić słynny zamek zbudowany w XIV wieku przez Kazimierza Wielkiego, który znajduje się nad brzegiem Wieprza. To miejsce, w którym nie brakuje licznych synagog, cmentarzów żydowskich i kościołów oraz klasztorów. W całym województwie czekają na Ciebie liczne muzea, dworki i kamienice, które warto dokładniej poznać. Nie zabraknie też miejsc historycznych takich jak np. Kościół na wyspie w Zwierzyńcu. Do Janowa Podlaskiego warto wybrać się z dzieckiem, ponieważ są tu hodowle koni. Nieopodal granicy z Białorusią znajduje się mnóstwo zabytków i jedna z najstarszych stacji benzynowych w Polsce!

  Aktywny wypoczynek w okolicznych miastach

  Lubartów to kolejne miasto województwa lubelskiego, które słynie z pięknego pałacu Sanguszków. Jeśli lubisz historyczne miejsca to warto odwiedzić także Kraśnik oraz pozostałości po zamku. Szlak Szumów nad Tanwią to miejsce dla tych, którzy na urlopie szukają ukojenia dla duszy. To tu znajduje się wiele szlaków górskich i okazji do spacerowania. Po całym dniu pełnym niezapomnianych wrażeń, odpoczniesz w hotelu ze SPA i nabierzesz energii na kolejny dzień.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie lubelskim