Hotele SPA w województwie łódzkim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Wybierasz się do Łodzi? Planujesz spotkanie biznesowe, a może rodzinną podróż? Sprawdź, gdzie warto zatrzymać się na kilka dni, aby dobrze przygotować się do spotkania lub wakacji z rodziną. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze hotele SPA w łódzkim.

  Co zobaczyć w Łodzi?

  Jeśli lubisz tętniące życiem miasto to wiedz, że Łódź ma też drugie oblicze. To wyjątkowy Skansen w Tumie, który zarazi Cię swoim sielskim klimatem i sprawi, że zatrzymasz się na moment, aby podziwiać piękno natury. To możliwość eksploracji Mikrokosmosu w Ujeździe. Właśnie w tym miejscu czekają na Ciebie ogromne figury owadów i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych członków rodziny. W łódzkim znajdziesz mnóstwo fabryk i pałaców, a to prawdziwa gratka dla miłośników zróżnicowanej architektury. Co warto zobaczyć w łódzkim? Przede wszystkim Zamek w Łęczycy, który powstał w XIV wieku z inicjatywy Kazimierza Wielkiego oraz słynną ulicę Piotrkowską w Łodzi. Gdy zapragniesz ochłodzić się w upalne dni, warto wybrać się do Term Uniejów, a z dziećmi zwiedzić ZOO Safari Borysew, w którym nie brakuje dzikich zwierząt i pięknych widoków w sam raz do fotografowania!

  Piękno architektury i bliskość natury

  Jeśli wybierasz się na wycieczkę do województwa łódzkiego to koniecznie odwiedź Planetarium EC1. W tym miejscu możesz wziąć udział w wielu pokazach popularno-naukowych i przyjemnie spędzić wolny czas. W Łodzi koniecznie wybierz się do najstarszego w Polsce Ogrodu Botanicznego, którego powierzchnia zajmuje aż 67 hektarów. Nie zapomnij o takich atrakcjach jak słynny Pasaż Róży na ulicy Piotrkowskiej, szczególnie, jeśli uwielbiasz architekturę i design. Natomiast w Piotrkowie Trybunalskim warto wybrać się do Muzeum Piwowarstwa, w którym można dowiedzieć się mnóstwo informacji o produkcji piwa i wybrać w muzealnym sklepie kilka piw spośród wielu dostępnych gatunków. Po kilku dniach intensywnego zwiedzania na pewno warto zrelaksować się w wybranym hotelu w SPA.

  Miejscowości z Hotelami SPA w województwie łódzkim