Hotele SPA w województwie kujawsko-pomorskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Planujesz krótki, ale intensywny pobyt pełen harmonii i wyjątkowych zabiegów pielęgnacyjnych? Lubisz odwiedzać hotele SPA w kujawsko-pomorskim? Przygotowaliśmy starannie wybrane hotele, do których możesz udać się na odpoczynek lub wakacyjny relaks.

  Odpocznij z przyjemnością w zgodzie z naturą i muzyką

  Jeśli lubisz obcować z naturą i cieszyć się pięknem przyrody to w województwie kujawsko-pomorskim znajdziesz mnóstwo okazji, aby spędzić aktywnie czas. Najbardziej charakterystycznym miastem jest Bydgoszcz, która słynie z wielu wydarzeń muzycznych i opery Nova. To miejsce w którym nie brakuje terenów zielonych i malowniczych parków. Jeśli wybierasz się w okolice to warto zwiedzić dokładnie Wyspę Młyńską oraz zabytkowe spichrze nad Brdą. To tu niemal na każdym kroku można poczuć niesamowity klimat średniowiecza. Dowodem tego jest średniowieczna katedra oraz okoliczne secesyjne kamienice. Po zwiedzaniu możesz odpocząć od miejskiego zgiełku w wybranym hotelu ze SPA, aby zregenerować siły.

  Wiele do odkrycia w województwie kujawsko-pomorskim

  W województwie kujawsko-pomorskim wciąż czeka na Ciebie wiele atrakcyjnych miejsc do zwiedzenia. Po udanym odpoczynku w hotelu warto wybrać się również do Torunia słynącego z pierników i fragmentów murów zamkowych oraz planetarium. Pierniki pieczone są wedle tradycyjnej receptury sprzed 500 lat, a przechadzając się okolicznymi uliczkami, można poczuć ich zapach. Województwo kujawsko-pomorskie to unikatowe, drewniane budowle z bogatą historią i budynki charakterystycznej architektury gotyckiej z czerwonej cegły. Odnajdzie się tu każdy miłośnik relaksu, kąpieli w spa i zdrowotnej regeneracji oraz biologicznej równowagi. To tu znajdują się dwie największe w Europie tężnie z wodą solankową – w Ciechocinku i Inowrocławiu. Dla oczyszczającego jodu i ozonu unoszących się w powietrzu warto wybrać się do województwa kujawsko-pomorskiego.

  Miejscowości z Hotelami SPA w kujawsko-pomorskim