Hotele SPA w województwie dolnośląskim

 • Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj innych parametrów wyszukiwania. Zresetuj filtry
 • Wybierasz się na krótki urlop? Chcesz odkryć najciekawsze zabytki, zwiedzić wyjątkowe miejsca i przeżyć wiele niezapomnianych przygód? Województwo dolnośląskie ma wiele do zaoferowania.

  Poczuj magię Dolnego Śląska

  To właśnie tutaj odkryjesz tajemnice wyjątkowych zamków m.in Zamku Książ w Wałbrzychu, który powstał w XIII wieku lub zamku Chojnik, przeżyjesz wiele wrażeń w dolnośląskich parkach wodnych i możesz wybrać się do kilku kopalni m.in Kopalni Złota w Złotym Stoku. Po drodze możesz odwiedzić Średniowieczny Park Techniki, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawostek. Oprócz parków i zabytków, znajdziesz tu również mnóstwo szlaków turystycznych, które zachęcą Cię do aktywnego spędzania czasu. Błędne Skały, Szczeliniec Wielki czy Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie to tylko jedne z wielu miejsc, które czekają na eksplorację.

  Niezwykłe miejsca do odkrycia w województwie dolnośląskim

  Zastanawiasz się, dokąd się udać? Po hotelowym wypoczynku z pewnością nabierzesz ochoty na zwiedzenie województwa dolnośląskiego. Odkryj cudowny świat w miniaturze w muzeum Kolejkowo we Wrocławiu na Placu Orląt Lwowskich. Przeżyj wyjątkowe chwile z bliskimi na Zamku Czocha i zachwyć się wodospadem Kamieńczyka. Spędź kilka godzin w niezwykłym Afrykarium we Wrocławiu. Zaplanuj pobyt na wrocławskim rynku i odwiedź również niezapomniany Ostrów Tumski o bogatej historii. To w województwie dolnośląskim czekają na Ciebie niesamowite widoki podczas spacerów. Możesz podziwiać zachód słońca na Zaporze Złotnickiej i odwiedzić Książański Park Krajobrazowy. Po całym dniu pełnym wrażeń na pewno zechcesz ponownie odpocząć w odprężającym jacuzzi i wrócić do ulubionego hotelu.

  Planujesz odpocząć i zyskać nową energię do działania? Hotele SPA w dolnośląskim czekają na Twoją wizytę. Jeśli uwielbiasz odpoczywać w jacuzzi lub saunie to wystarczające powody, by znaleźć dla siebie odpowiedni hotel ze SPA.

  Miejscowości z Hotelami SPA na Dolnym Śląsku